Showing 1–12 of 25 results

ساک دستی

ساک دستی از لوازم مورد نیاز در زمان خرید است. هر فروشگاه و برندی این روزها برای گذاشتن محصول خریداری شده و تحویل به خریدار از ساک دستی مخصوص به خود که در بیشتر مواقع حاوی برند چاپ شده روی آن است، استفاده می کند.
این ساک های تبلیغاتی ها در اندازه ها و از جنس های مختلفی تولید می شوند. پلاستیک به دلیل قیمت ارزان در گذشته بیش از امروز به کار گرفته می شد و امروزه پاک های پارچه ای و کاغذی نیز باری هواداران محیط زیست وارد میدان شده اند.

 

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای مناسب طرفداران زمین و محیط زیست است. به دلیل مقاومتی که دارد بارها و بارها می توان برای خریدهای مواد مختلف از آن استفاده کرد. این نوع بگ های دستی مدت ها در دست مشتریان جا به جا می شوند و تبلیغات برند تولیدکننده و فروشگاه را انجام می دهند.

با بگ های دستی می توان لوازمی که وزن نسبتاً سنگینی دارند انتقال داد، اما بگ شاپینگ های پلاستیکی ممکن است تحمل های بارهای حجیم و سنگین را کمتر داشته باشند.

ساک دستی کاغذی

ساک های کاغذی این روزها در میان طرفداران محیط زیست بیشتر از پلاستیکی مورد اقبال قرار گرفته است. این ساک ها زیبایی خاص خود را دارند و در انواع مختلفی تولید می شوند.

به دلیل کارایی که کاغذها دارند از آنها می توان برای بسته بندی هر نوع محصولی از مواد غذایی و خوراکی گرفته تا لباس از آنها استفاده کرد. انواع پاکت های کاغذی عبارت اند از:

1- ساک دستی کاغذی گلاسه

کاغذ گلاسه یکی از مرغوب ترین کاغذها برای تولید ساک دستی است. بگ های تبلیغاتی دستی که با این نوع کاغذ ساخته می شوند برای گذاشتن لباس، جعبه کفش، لوازم خانه کوچک و موارد دیگر بسیار مناسب هستند. این ساک ها به دلیل جنس براق مقوای به کار رفته در آنها و نوع کیفیت چاپ طرفداران زیادی دارند.

2- ساک دستی کاغذی کرافت

برای تولید بگ تبلیغاتی می توان از نوعی کاغذ به نام کرافت استفاده کرد. این کاغذ به دلیل رنگ خاص زردی که دارد حسی نوستالژی در خریدار ایجاد می کند. این پاکت ها نیز برای انواع خریدها از لباس و کتاب گرفته تا خریدهای کمی بزرگ تر قابل استفاده هستند. استحکام این کاغذ از گلاسه کمتر است.

3- پاکت فست فود کاغذی کرافت

لازم است که غذاهای پخته شده از جمله فست فودها از بعد از آماده شدن تا تحویل به دست مصرف کننده در بسته بندی ایمن با حفظ موازین بهداشتی جا به جا شوند. پاکت های کاغذی که از کرافت تولید می شوند برای این کار مناسب هستند و علاوه بر زیبایی کارایی خوبی نیز دارند.

ساک دستی پلاستیکی (نایلون تبلیغاتی)

ساک دستی پلاستیکی با وجود این که در نهایت به طبیعت وارد می شود و تجزیه آن سال ها به زمان نیاز دارد، متأسفانه بیش از بقیه مورد استفاده قرار می گیرد.

دلیل استفاده بیشتر از آن نیز وزن سبک و قیمت ارزان آن است. حمل و نقل خرید با بگ های دستی پلاستیکی به دلیل این که خودشان هیچ وزنی ندارند بسیار ساده تر از مابقی پاکت های دستی است.

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع هدایای تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.❤️ هدایای تبلیغاتی درنا گیفت❤️
? سلام؛ چطور میتونم کمک کنم؟
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری از مرور را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.