Showing all 6 results

آفتابگیر تبلیغاتی

آفتابگیر تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار و ارزان در بین کمپانی ها و شرکت های مختلف است. آفتابگیر تبلیغاتی ماشین با توجه به شرایط آب و هوایی کشورمان و گرمای طولانی، در خودروها کاربرد زیادی دارد.

آفتابگیر-تبلیغاتی-ماشین

 این محصول به دلیل اینکه می تواند بسیار زیاد در معرض دید عموم قرار گیرد، موقعیتی مناسب برای تبلیغات به شمار می رود. این وسیله برای افرادی که برای خودروی خود پارکینگ مسقف ندارند نیز وسیله ای کاربردی به شمار می آید و همین امر یک فرصت تبلیغاتی مناسب برای صاحبان مشاغل است.

 آفتابگیر ها برای شیشه های جلو و عقب و همچنین شیشه های بغل ماشین استفاده می گردد.

آفتابگیر با جنس شمعی بهتر است یا پلاستیکی؟

 آفتابگیر تبلیغاتی خودرو با ضخامت 3 میلیمتری تولید می گردد و از جنس شمعی و یا پلاستیکی تهیه می‌گردد. جنس شمعی آن از این حیث محبوب تر است که با توجه به جنس پایدار و مقاومی که دارد، می تواند در برابر انواع آب و هوا مقاومت کند و افراد می توانند در سفر ها و شرایط اضطراری برای محافظت از خودرویشان استفاده نمایند.

جنس پلاستیکی در مقایسه با شمعی، استحکام کمتری دارد و ممکن است در معرض آفتاب سریعتر فرسوده شود.

فنری که داخل آفتابگیر تبلیغاتی ماشین قرار می گیرد لازم است نوع بسیار منعطف و نرم باشد که نصب آن، افراد را بخصوص برای شیشه جلو و عقب خودرو دچار دردسر نکند. برای شیشه های بغل نیز مکنده های پلاستیکی به کار برده می شود تا استفاده راحت تری داشته باشند.

 

آیا امکان چاپ روی آفتابگیر تبلیغاتی وجود دارد؟

همانطور که عنوان کردیم، در بین هدایای تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی ماشین به دلیل آسانتر دیده شدن، علاقمندان خاص خودش را دارد و مراکز بسیاری اقدام به گرفتن سفارش چاپ روی آفتابگیر اتومبیل می کنند.نوع چاپی که برای آفتابگیر مورد استفاده قرار میگیرد از نوع سیلک می باشد.

اگر صاحب کسب و کار یا بیزینسی هستید که قصد تبلیغات محصول خود را دارید، به شما آفتابگیر تبلیغاتی خودرو را پیشنهاد می دهیم، زیرا بسیاری از برند های معروف، برای تبلیغاتشان از این محصول استفاده می کنند.

چاپ-روی-آفتابگیر-تبلیغاتی
چاپ-روی-آفتابگیر-تبلیغاتی

با توجه به اینکه در فرآیند تبلیغات، ارزان و به صرفه بودن گیفت تبلیغاتی اهمیت دارد، شما می توانید در هنگام سفارش آفتابگیر تبلیغاتی ماشین به جنس مقرون به صرفه تر، که همان پلاستیکی می باشد، اشاره کنید یا اینکه آفتابگیرهای دو تکه را ثبت سفارش نمایید زیرا برای آفتابگیر های یک تکه اندکی هزینه بیشتری لحاظ می گردد.

اما به این موضوع نیز توجه داشته باشید، اگر آفتابگیر تبلیغاتی شما استحکام بیشتری داشته باشد، طبیعتا دیرتر فرسوده می گردد، محتوای تبلیغاتی نوشته شده روی آن دیرتر پاک می گردد و مصرف کننده به مدت بیشتری تمایل دارد که از آن استفاده نماید.

تمامی این فرآیند برای شما حاوی این پیام است که طول مدت تبلیغاتتان زیادتر خواهد بود.

پیشنهاد ما به شما استفاده از جنس شمعی و چاپ مقاوم روی آفتابگیر اتومبیل است. اگر چاپ آفتابگیر‌تان را به مراکز معتبر با توجه به رزومه شان بسپارید، ممکن است در ابتدا اندکی بیشتر متحمل هزینه تبلیغات شوید.

 اما آگاه باشید تبلیغات آفتابگیر، یک استراتژی بسیار طولانی مدت است و شما تا مدت ها مطمئن خواهید بود که محصولاتتان در حال تبلیغ است و در حال جذب مشتری و مخاطب هستید.

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع هدایای تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.❤️ هدایای تبلیغاتی درنا گیفت❤️
? سلام؛ چطور میتونم کمک کنم؟
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری از مرور را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.