Showing 1–12 of 17 results

پاور بانک تبلیغاتی

در واقع، بخش زیادی از فعالیت‌های امروز افراد وابسته به دنیای تکنولوژی و تجهیزات این چنینی است. بنابراین، برای آنکه هنگام استفاده از این دستگاه‌ها احساس امنیت داشته باشیم، تجهیزات جانبی دیگری تولید شده‌اند که شارژر همراه یا به نوعی دیگر پاور بانک تبلیغاتی نام دارند.

انواع پاور بانک

برای برخورداری از امکانات بیشتر پاور بانک‌، تولید آن در انواع مختلفی صورت گرفته است. از جمله نمونه‌های پر شاخص این دستگاه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پاور بانک‌ Wireless

مدل جدید و مدرن دیگر از این محصول، نوع بی‌سیم آن است که استفاده از سیم رابط یا درگاه USB با این ویژگی حذف خواهد شد. هر چند برخی از این مدل‌ها، درگاه USB نیز دارند.

  • پاور بانک استاندارد

رایج‌ترین نوع شارژرهای همراه استاندارد هستند که برای شارژ کردن انواع مختلف گوشی، تبلت و . . .  توسط سیم شارژر و درگاه USB کاربرد دارند.

روی بدنۀ این مدل از شارژرها، یک چراغ وجود دارد که میزان شارژ مصرفی را نشان می‌دهد. بیشتر اُرگان و شرکت‌های خصوصی نیز از این نوع محصول برای تبلیغات برند خود استفاده می‌کنند.

مزایا پارو بانک تبلیغاتی

  1. قابل حمل بودن (سبک)
  2. محل مناسب برای تبلیغ
  3. دوام و ماندگاری بالا
  4. مقرون به صرفه بودن
  5. دارای رنگبندی و طرح های متنوع

چرا من باید از پاور بانک تبلیغاتی برای تبلیغ استفاده کنم؟

در جامعۀ مدرن امروزی استفاده از دستگاه‌های دیجیتال مانند: تبلت، گوشی هوشمند و . . . بسیار متداول شده است.

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع هدایای تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.❤️ هدایای تبلیغاتی درنا گیفت❤️
? سلام؛ چطور میتونم کمک کنم؟
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری از مرور را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.