Showing 1–12 of 58 results

ساعت دیواری تبلیغاتی

یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغ یک برند،استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی است، که توسط یک شرکت ارائه می شود. از این رو چندین دهه یا می توان گفت نزدیک به دو قرن است که بیشتر شرکت ها برای ماندگاری و معرفی خود به مشتریان از ساعت دیواری استفاده می کنند.

یک روش جذاب و کارآمد برای بازاریابی با ساعت دیواری تبلیغاتی ؟

ساعت تبلیغاتی یکی از روش های جذاب و کارآمد برای بازاریابی و همچنین جذب مشتریان با استفاده از اهدای هدایای تبلیغاتی است.معمولا هر شخص در طول یک روز حداقل 50 بار به ساعت نگاه میکند.

پیکی از دلایل اصلی که بیشتر شرکت ها با استفاده از دادن هدایای تبلیغاتی محصولات خود را تبلیغ می کنند این است که با یک تیر دو نشان زدند یعنی حسن نیست و در وهله دیگر تبلیغات محصول یک برند!

تولید ساعت دیواری تبلیغاتی به صورت تبلیغاتی چندین سال است که محبوبیت و جایگاه مناسبی در بین شرکت ها و برندهای معتبر پیدا کرده است.

خرید ساعت دیواری ارزان برای تبلیغات

باتوجه به این که این ساعت ها می تواند محل مورد نظر یعنی محل کار یا منزل را شیک تر کند، قیمت مناسبی که برای تولید این ساعت ها برای انواع شرکت و برندها در نظر گرفته می شود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، چون باعث ماندگاری برند و محصول شما در ذهن مشتریان میشود.

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی

این ساعت ها بر اساس نوع سلیقه مشتری طراحی می شوند و از این رو قابلیت چاپ ( چاپ عکس و لوگو روی ساعت دیواری در اندازه و ابعاد مختلف و همچنین ارائه آن در انواع ساعت ها وجود دارد.

جنس بدنه ساعت دیواری

ساعت دیواری ارزان معمولا از جنس چوبی، فلزی یا پلاستیکی می باشد زیرا ماندگاری آن برای یک مدت طولانی است.

همچنین فلزی، چوبی یا پلاستیکی بودن ساعت های دیواری تبلیغاتی می تواند بر شیک بودن و در نتیجه زیباتر کردن محیط مورد نظر نیزتاثیرگذار باشد.

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع هدایای تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.❤️ هدایای تبلیغاتی درنا گیفت❤️
? سلام؛ چطور میتونم کمک کنم؟
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری از مرور را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.