Showing all 8 results

ست رومیزی 

ست رومیزی شامل ابزارهای تحریری و دفتری است که هم برای میز تحریر شخصی و میز کار در منزل و ادارات، کاربرد دارد و یک هدیه شیک و کاربردی محسوب می شود.

ست مدیریتی رومیزی اداری، نظم و زیبایی را به میز کار شما هدیه می دهد و ساختار رسمی تری به دفتر شما می بخشد.

ست تبلیغاتی رومیزی یادگاری بسیار مناسبی است زیرا نه تنها کاربردی است بلکه همواره پیش چشم است و در هنگام خستگی اثنای کار، خاطره دلنشین یک دوستی و یا آشنایی پرمهر را یادآور می گردد و جان و انرژی تازه آفریند و خستگی را بزداید.

معمولا وضیعت میز کار و ست رومیزی نفیس نشان دهنده نظم است و جلوه معتبر و موجهی در نظر مخاطب و مراجعه کننده، ایجاد می کند.

ست رومیزی اداری و یا ست رومیزی مدیریتی، انواع و اشکال مختلفی دارد و شامل اقلام متفاوتی است که تعداد و نوع این اقلام می تواند وجه تمایز ست های رومیزی باشد.

ست رومیزی مدیریتی معمولا شکل و ظاهری رسمی و تجملی و لوکس دارد و ست تحریر، اقلام کمتر و ساده و گاهی همراه با طراحی و شکل فانتزی را شامل می شود.

یک هدیه عالی برای محصلین یا دانشجویان، یک جایزه دلنشین و انگیزه بخش برای دانش آموزان، یک هدیه شیک و مناسب برای همکاران و یا مدیر اداره، و نیز یک روش تبلیغاتی عالی، از جمله دلایلی است که شما را به دیدن انواع ست رومیزی شیک چاپ 20، ترغیب می کند.

تا کنون حتما تجربه کرده اید وقتی محیط کار و مطالعه شما، منظم و زیبا باشد، در بازده شما موثر است. حال خوبی که نظم و زیبایی به شما می بخشد هم انگیزه شما را بالا می برد و هم در افزایش سرعت کار شما به واسطه در دسترس بودن لوازم تحریر و کار، موثر است.

به همین دلیل، استفاده از ست اداری رومیزی چوبی، صرفا یک انتخاب لوکس نبوده و به واقع در بهبود کار و مطالعه نقش دارد.

اقلام ست رومیزی تبلیغاتی

یک ست رومیزی کامل و کاربردی، شامل چه اقلامی است؟

معمولا این ست ها، دارای 5 قلم اصلی هستند، البته این تعداد کم و زیاد هم می شود.

8 قلم معمولی که در یک ست اداری استاندارد، باید لحاظ گردد شامل موارد زیر است:

 • جای خودکار ( استند خودکار )
 • جا قلمی رومیزی
 • ساعت
 • تقویم
 • جای کاغذ یادداشت
 • زیر دستی
 • جای نامه
 • کازیه

به جز موارد مذکور ممکن است اقلام دیگری مانند نامه باز کن، منگنه، استند چسب نواری، قاب عکس رومیزی، استند مهر و … نیز به این اقلام افزوده شود.

ست اداری ممکن است از مجموعه ای متصل به هم ساخته شود و یا اینکه هر قلم به صورت جداگانه بر روی میز قرار گیرد.

ست اداری نسبت به ست اداری اقلام جزئی تر و تجملاتی تری مانند جعبه تزئینی و ساعت شنی و … را شامل می گردد.

قیمت ست مدیریتی رومیزی اداری با توجه به تعداد و نوع اقلامی که در آن قرار دارد و نیز جنس و طراحی و سایز اقلام، تفاوت دارد.

ست تحریر با هدف زیبایی و تسهیل و تسریع کار طراحی و استفاده می شود.

گاهی ممکن است از یک قلم بیش از یک عدد وجود داشته باشد برای مثال ممکن است به تناسب طرح ست ، به جای یکی، دو عدد استند خودکار در ست، قرار گیرد.

کاربرد و مزیت ست اداری رومیزی مدیریتی 

همانطور که ذکر شد، ست اداری و مدیریتی، تناسب و نظم و زیبایی را به میز کار می افزاید و روحیه را برای کار، افزایش می دهد همچنین نوعی جلوه مورد اعتماد در نظر ارباب رجوع و مشتریان، ترسیم می کند. اما علاوه بر این ها، کاربردهای دیگری نیز می توان برای ست تحریر در نظر گرفت.

از جمله مهم ترین آن، کاربرد تبلیغاتی است؛ یکی از مهم ترین دلایل برای سفارش و خرید ست اداری برای خود و دیگران، تبلیغ برند و نهادی خاص است.

برای مثال، ست رومیزی شما می تواند تبلیغات برند و کسب و کار شما را نیز همراه داشته باشد و به این واسطه نام شما در نگاه مخاطبی که آن طرف میز نشسته، پررنگ تر جلوه نماید.

همچنین شما می توانید با طرح برند و نام خود، ست رومیزی اداری مدیریتی ارزان منحصر به فردی را خریداری کنید و با هدیه دادن آن، نام خود را بر روی میز کار دیگران حک نمایید.

برخی از مزیت های استفاده از ست اداری مدیریتی و اداری را در زیر برمی شماریم:

 • نظم و ترتیب و زیبایی
 • سهولت و تسریع پیشبرد کار و راحتی در یافتن وسایل تحریر مورد نیاز
 • آگاهی از زمان و تاریخ
 • نظم پرونده ها و نامه ها
 • آرشیو مرتب و شماره گذاری شده و در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع هدایای تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.❤️ هدایای تبلیغاتی درنا گیفت❤️
? سلام؛ چطور میتونم کمک کنم؟
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری از مرور را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.