Showing 1–12 of 38 results

سررسید 1401

سررسید 1401 نوید از نو شدن دوباره می دهد و یادآوری می کند قدر ماه های باقی مانده در نیمه دوم سال را بدانیم که به زودی رهسپار سالی دگر از عمر می شویم و این گذر ایام چه خوش که همراه باشد با اغتنام فرصت زندگی و بهینه سازی لحظات زندگی…

سررسید 1401 را هم اکنون دریافت کنید تا با مروری بر رویدادها و تقویم سال جدید، بتوانید در ماه های باقی مانده سال 1400 برنامه ریزی خوبی داشته باشید و آماده نیل به اهداف خود در سال بعد شوید.

چشم بر هم زدنی، این 5 ماه باقی مانده سپری می شود و به امید خدا در کنار عزیران، خوش آمد گوی بهار و سال نو می شوید، چه بهتر از اینکه نمایی کلی از روزشمار سال آتی داشته باشید؟!

با خرید و سفارش سالنامه 1401، انگیزه ای تازه برای ادامه تلاش و اراده برای تحقق رویاها، در خود متبلور سازید. سالنامه و ر رسید جز پر فروش ترین و کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شود.

سررسید 1401 هدیه ای برای بهره بردن از ایام در پیش رو

سررسید 1401 را به خود و دوستان و عزیزانتان هدیه کنید تا فرصتی برای بهره مندی از روزهای پیش رو داشته باشید، زیرا یک آینده خوش، بر پایه امروز ساخته می شود، با سالنامه 1401 هم می توانید برای سال جدید برنامه ریزی کنید.

به جای موکول کردن همه اهدافتان به آغاز سال نو، از اکنون مقدمات کارهای سال بعد را پی می گیرید و کارهای ناتمام امسال را به پایان می برید تا با قوای تازه فصل جدید زندگی خود را شروع نمایید.

سالنامه فقط یک تقویم و روزشمار نیست، بلکه دفترچه ای است برای هدف گذاری و ترسیم طرح کلی مسیری که در سال جدید می خواهید در پیش گیرید.

سررسید نه تنها کمک می کند برنامه ریزی داشته و از لحظات بهره برید بلکه راهی است برای ساخت فرصت های تازه و ایده های نوین در سال جدید.

انواع سالنامه ( سررسید ) 1401

سالنامه 1401 انواع مختلفی دارد و در اندازه و طرح های گوناگون تولید می شود. مسلما اگر قرار باشد سر رسید 1401 را هدیه دهید، به تناسب موقعیت و نسبتی که به گیرنده هدیه دارید، سررسیدهای متفاوتی را پسند می کنید. برای مثال، سررسید وزیری برای هدیه های رسمی، بسیار مناسب است.

سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سالنامه رقعی و سالنامه پالتویی و جیبی، از گونه های متنوع سررسید 1401 هستند که می توانید برای خود و دوستانتان، سفارش دهید.

سررسید وزیری 1401 

سررسید وزیری یکی از کاربردی ترین انواع سالنامه است که خوش دست بوده و امکان یادداشت و برنامه ریزی را برای شما فراهم می کند.

دلیل محبوبیت سررسید وزیری از آن حیث است که می تواند به عنوان یک دفتر یادداشت مورد استفاده قرار گیرد به همین دلیل برای هدیه دادن به دوستان و محصلین و دانشجویان و کارمندان ادارات، عالی است.

سررسید وزیری به دلیل ویژگی هایی که دارد معمولا از طرف شرکت و نهاد و ارگان ها برای هدیه سال نو به کارکنان و یا مشتریان اعطا می شود؛ از این روی، سررسید وزیری یکی از بهترین وسایل تبلیغاتی نیز به حساب می آید. از این سررسید برای طراحی سالنامه مدیریتی نیز استفاده می شود.

چاپ و جنس کاغذ، کیفیت و طرح جلد، تعداد برگ ها و ابعاد صفحات و … از جمله مواردی است که باعث تنوع در شکل سررسید وزیری می شود؛ برای مثال انواع سررسید 1401 وزیری سلفونی، یا سررسید وزیری با جلد چرم یا با جلد ترمو مخملی و یا جلد ترمو نفیس و … از جمله نمونه سالنامه های قابل سفارش است.

سررسید اروپایی 1401 

این نوع سررسیدها با سالنامه های کلاسیک، اندکی تفاوت دارند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد سررسید اروپایی، مات بودن کاغذ آن است که موجب می شود نور از سطح کاغذ به چشم بازتاب نشده و هنگام یادداشت برداری از خستگی چشم، می کاهد.

سررسیدهای اروپایی معمولا دارای یک بند یا کش نگهدارنده بر روی جلد هستند که موجب بسته ماندن سالنامه هنگام حمل و نقل شده و یا به عنوان یک مارکر هنگام یادداشت برداری عمل می کند.

طراحی قطاع گوشه های جلد و ورقه های سررسید اروپایی منحنی و گرد است.

معمولا در داخل یا بر روی جلد این نوع سررسیدها، پاکت نگهداری مدارک و زبانه نگهدارنده خودکار تعبیه می شود.

جلد نفیس یا چرمی و … ظاهر متفاوتی برای سررسید اروپایی ایجاد می کند.

سررسید اروپایی نیز، یک هدیه لوکس و رسمی و البته کاربردی، به ویژه برای افرادی که مشغول به کار دفتری هستند و نیز دانشجویان، محسوب می شود.

سالنامه رقعی 1401 

سالنامه رقعی یکی دیگر از انواع سررسید 1401 است که اندازه ای کوچکتر از سررسید وزیری داشته و حمل و نقل آن آسانتر و خوش دست تر است.

سررسید رقعی معمولا یا دارای جلد سخت است و یا دارای جلد نرم و درست مانند سررسید وزیری جلد سخت آن انواعی از جمله جلد ترمو و … را شامل می شود.

سالنامه پالتویی و جیبی

سالنامه پالتویی و جیبی، سایز کوچک و جمع و جوری دارد و سبک بوده و همانطور که از نامش پیداست در جیب جا می شود. سررسید 1401 پالتویی و جیبی یک دفترچه یادداشت کوچک همراه با تقویم و روزشمار است که امکان یادداشت برداری سریع نکات خلاصه را فراهم می کند.

زمان سفارش سررسید 1401 چه موقع می باشد؟ 

اگر می خواهید سررسید انحصاری و مخصوص خود را سفارش دهید و یا قصد دارید تبلیغات خود را در سررسید 1401 چاپ و توزیع نمایید، بهتر است از هم اکنون دست به کار شوید؛ در روزهای پایان سال، سررسیدهای زیادی خریداری و یا هدیه داده می شود.

بنابراین اگر هرچه زودتر سررسید را چاپ نمایید و هدیه دهید، فرصت طلایی تبلیغات را به دست آورده اید زیرا بسیاری از مردم، از هم اکنون شروع به بررسی و برنامه ریزی سال آینده می کنند و چه بهتر که یادداشت های خود را در سالنامه که مزین به نام و تبلیغات شما است، بنویسند.

تا در طول سال، همواره همراه خود داشته باشند وگرنه ممکن است دیر شود و سررسیدی که هدیه می دهید در نوبت استفاده، داخل قفسه کتابخانه و کمد تحریر، خاک بخورد!

آیا سررسید ( سالنامه ) را به صورت اختصاصی می توان سفارش داد؟ 

البته که می توانید سررسید اختصاصی خود را سفارش دهید، چرا که نه؟

ما سفارش سررسید 1401 را در انواع و ابعاد مختلف، در تعداد بالا و به صورت عمده، در اسرع وقت و با بهترین نرخ و کیفیت، برای شما طراحی و چاپ می کنیم.

چه آیتم هایی را در سررسید 1401 می توان اختصاصی کرد؟ 

وقتی حرف از سفارش سررسید 1401 منحصر به فرد و اختصاصی در میان است، منظور این است که شما می توانید درخواست کنید تا نام و تبلیغات شما بر روی جلد حک شود، یا داخل صفحات چاپ گردد.

می توانید در سفارش خود بخواهید برای هر صفحه یک پیام مخصوص چاپ شود و یا اینکه تصاویر مربوط به تبلیغات شما و در میان صفحات تبلیغ درج گردد، حتی می توانید سفارش دهید که بر اساس یک موضوع خاص تصاویر و متن هایی داخل سالنامه به چاپ رسد.

همچنین نوع جلد و تعداد صفحات را می توانید به صورت اختصاصی در سفارش خود مشخص کنید.

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع هدایای تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.❤️ هدایای تبلیغاتی درنا گیفت❤️
👋 سلام؛ چطور میتونم کمک کنم؟
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری از مرور را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.