10 هدیه تبلیغاتی برای شرکت های بیمه

10 هدیه تبلیغاتی برای شرکت های بیمه

هدیه تبلیغاتی مناسب شرکت بیمه

هدیه تبلیغاتی در صنعت بازاریابی و مدیریت در عصر حاضر حرف اول را میزند. تنوع شرکت ها با خدمات و امکانات گوناگون باعث شده تا فضای رقابتی برای ارائه خدمات ایجاد شود. اما موضوعی که به اهمیت این موضوع می افزاید، بحث تبلیغات و چگونه پرزنت کردن خدمت و یا محصول شرکت شماست.

اینجاست که ارائه یک هدایای تبلیغاتی اهمیت می‌یابد. تعداد تبلیغات خلاقانه در پلتفرم های گوناگون، بسیار زیاد است ولی اگر شرکت شما بتواند به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه یک هدایا تبلیغاتی به مخاطب خود ارائه دهد، ممکن است شانس بیشتری در جلب رضایت مشتری داشته باشد.

ولی لازم است بدانید کدام هدایای تبلیغاتی در چه موقعیت و به کدام مشتری باید داده شود. بالاخص در مورد شرکت های بیمه این موضوع مهم تر است زیرا شرکت های بیمه کالایی برای فروش ندارند تا به کمک آن تبلیغات خود را به انجام برسانند و جزو ارگان های خدماتی محسوب می گردند.

پس حتما باید هم مناسبت های تقویم را به خوبی بشناسند و هم سطح توقع مخاطب خود را تا به کمک این المان ها و بعضی موارد دیگر بتوانند در یک فرصت هوشمندانه، هدیه تبلیغاتی خود را عرضه کنند و در ادامه با جلب مخاطب به فروش مطلوب خود برسند.

هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه به طور کلی در چند دسته قرار دارند. برای مثال برخی از این هدایا در قالب کیف پول های تبلیغاتی یا خودکار های تبلیغاتی ارائه می شوند. معمولا هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه به صورت نیم ست یا ست کامل ارائه شده و چند آپشن دارند.

 دسته بندی این هدایای تبلیغاتی بیشتر به این صورت است:

هدایای تبلیغاتی ویژه به صورت یک ست کامل ارائه می شوند. در این بسته های تبلیغاتی شما قادر خواهید بود که ابزارهایی مثل جاکارتی تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی و خودکارهای تبلیغاتی دریافت کنید.

بخش دیگری از هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه به صورت جداگانه و تنها در قالب یک ابزار ارائه می شود. در این حالت ابزارهایی مثل پاور بانک تبلیغاتی و فلش مموری تبلیغاتی ارائه می شود. ابزارهای دیگری مثل تقویم رومیزی در دسته هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه قرار دارند.

 این هدایا در قالب موارد زیادی مثل لیوان ها و پاور بانک تبلیغاتی نیز ارائه می شوند. برای چاپ و تکثیر انواع هدایای تبلیغاتی لازم است موارد مختلفی را مد نظر قرار دهید. این موارد در ادامه برای شما ذکر می گردد تا شما را با اشکال متفاوت هدایای تبلیغاتی بیشتر آشنا کند.

 

روش دستیابی به هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه

بهترین روش برای رسیدن به هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه چیست؟

از چه روش هایی میتوان برای سفارش این هدایا استفاده کرد؟ به صرفه ترین روش برای سفارش هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه چیست؟ این سه سوال در واقع از اساسی ترین مطالبی هستند که در این بخش باید بررسی شوند.

نمایشگاه های مختلفی برای ارائه این هدایا در سطح کشور احداث شده است و میتوان از این نمایشگاه ها بهترین نمونه های هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه را خریداری کرد. در کنار این روش از مراکز توزیع هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه میتوان این هدایا را خریداری کرد.

در صورت سفارش عمده میتوان با بهترین قیمت هدایای تبلیغاتی را خریداری کرد. یکی از راه های دریافت این هدایا دسترسی به هدایای تبلیغاتی کلکسیونی است. این هدایا به صورت بسته های جامع توسط مراکز توزیع به شما ارائه می گردد.

فوم هم میتواند گزینه مناسبی برای تهیه هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه باشد. دوام این نوع متریال بالا بوده و مدل های مختلفی از آن در بازار ارائه می گردد. تهیه هدایای تبلیغاتی از این دو نوع متریال بسیار ساده بوده و در بازه زمانی بسیار کوتاهی انجام می گیرد.

معرفی 10 هدیه تبلیغاتی برای شرکت های بیمه

1. سر‌رسید و سالنامه

سر‌رسید و سالنامه از رایج ترین اقلام در بین هدایای تبلیغاتی هستند. سالنامه ها انواع گوناگونی دارند که استفاده از آنها با شروع سال جدید همواره مورد استقبال قرار می گیرد. البته که طراحان این هدیه تبلیغاتی انواع خلاقیت در نمایش دادن تاریخ ها و مناسبت های خاص را نشان می دهند.

 مثلا می توان در سالنامه تاریخ های مهم شرکت بیمه شما ذکر شود، تاریخ هایی مانند: روز تاسیس شرکت، اولین گردهمایی هیئت مدیره برای تنظیم اساس‌نامه شرکت، حتی روز‌هایی که آن شرکت بیمه جشنواره تخفیف برای مراجعان خود در نظر دارد و … .

این مدل خلاقیت در تقویم رومیزی نیز پیاده می گردد، علاوه بر طراحی های هنری در تقویم های رومیزی می توان چنین محتواهایی نیز در بین تاریخ های مختلف گنجاند. هرچند که برای این طراحی ها حتما حضور طراحان حرفه ای لازم است اما در کنار تیم طراحی مجموعه ما خیالتان از این بابت راحت باشد.

در کل هر آنچه که از نظر شرکت شما نقطه عطف و مهم بوده، می تواند در سالنامه گنجانده شود. این نوع طراحی مخاطبان بسیار زیادی را تا کنون جذب کرده است و باعث شده که تاریخ هایی که از نظر شرکت بیمه ای مذکور مهم بوده است، در ذهن مشتری پر رنگ بماند.

شایان ذکر است مدیرانی که چنین خلاقیت هایی در ذهن دارند و هدایا تبلیغاتی اینچنینی ارائه می دهند، قطعا برنامه های بعدی و خدمات ثانویه در طی سال خواهند داشت که برای کیفیت فروششان هم فوق العاده خواهد بود.

 

2. کیف مدارک

شاید در نگاه اول از نظر مخاطب، کیف مدارک جذابی نباشد زیرا نام و لوگوی یک شرکت بیمه روی آن ثبت شده و ممکن است حس خوشایندی به مشتری شما ندهد. حتی گاها دیده شده که از قبول این هدیه تبلیغاتی خودداری می کنند.

اما اهالی تبلیغات حرفه ای به خوبی می دانند که طراحی حرفه ای و ظریف در تمامی هدایای تبلیغاتی از جمله کیف مدارک، علاوه بر جذب افراد برای پذیرفتن آن چقدر روی تبلیغاتشان اثر مثبت دارد.

 زیرا مخاطبان شرکت های بیمه در بسیاری از ادارات دولتی و غیر دولتی رفت و آمد دارند، شما با یک طراحی ظریف و زیبا می توانید در تمامی شرکت ها و ادارات با مخاطب خود همراه باشید.

 

3. خودکار تبلیغاتی

شاید یکی از جالب ترین هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه، خودکار تبلیغاتی می باشد. افراد زیادی روزانه از خودکار استفاده می کنند. هدیه دادن خودکار سبب می شود که تبلیغات مربوط به دفاتر بیمه به صورت مستمر در جلوی دید افراد باشد. برای هدیه دادن از خودکار پلاستیکی تبلیغاتی و خودکار فلزی تبلیغاتی می توناید استفاده کنید.

 خودکار تبلیغاتی باید طرح خاصی داشته باشد و بهتر است برای هدیه دادن یک خودکار، از یک روان نویس زیبا استفاده شود.

خودکار-پلاستیکی-درجه-یک-جدید-451C

4. جاکلیدی تبلیغاتی

حتما تا به حال به طرح جاکلیدی تبلیغاتی خود دقت کرده اید، جا کلیدی شما در طول روز یکی از همراه ترین ابزار شما در طول روز می باشد. ارائه یک جاکلیدی فلزی تبلیغاتی در قالب هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه، میتواند اثر بسیار مثبتی بر روی تبلیغات داشته باشد. جاکلیدی تبلیغاتی باید طرح های زیبا و مناسبی داشته باشد. نیم ست های تبلیغاتی شامل جاکلیدی بهتر است بیشتر از جنس چرم باشند. علت بیان این مسئله این است که جاکلیدی جنس چرم میتواند زیبایی بسیار فوق العاده ای داشته باشد.

جاکلیدی فلزی تبلیغاتی MK1514

5. پاور بانک تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی میتواند یکی از مناسب ترین گزینه های شما برای ارائه هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه به قشر نوجوان و جوان باشد. پاوربانک های تبلیغاتی موجود در نیم ست های تبلیغاتی باید استانداردهای لازم را دارا باشند. این پاور بانک ها باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند تا نام دفاتر بیمه شما را به نیکی در ذهن مردم جای دهند.

پاوربانک-تبلیغاتی-کد-7132

6. تقویم رومیزی تبلیغاتی

یکی دیگر از آپشن های تبلیغاتی رایج در هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه، تقویم رومیزی تبلیغاتی است. تقویم های خاطره انگیز دفاتر بیمه می توانند در طول سال امر تبلیغات را برای شما به خوبی انجام دهند.

اگر می خواهید در تمام سال تبلیغات مناسبی در ادارات و خانه ها داشته باشید، مناسب ترین گزینه برای شما تقویم تبلیغاتی است. تقویم های تبلیغاتی باید حتما جلد براق و شیک و کاغذهای با کیفیت داشته باشند. در این صورت شما می توانید رضایت تمامی مخاطبان خود را جلب نمایید.

 

7. لیوان تبلیغاتی

کودکان و نوجوانان حتما هنگام استفاده از لیوان های تبلیغاتی دفاتر بیمه شما لذت برده و خاطره خوبی در ذهن آنان ثبت خواهد شد. در این صورت این کودکان مبلغان خوبی برای دفاتر شما نزد خانواده های خود خواهند بود. لیوان های تبلیغاتی میتواند جالب ترین هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه باشد. این لیوان ها برای همه گروه های سنی مناسب بوده و تبلیغات خوبی برای دفتر بیمه شما در تمامی گروه های سنی خواهند داشت.

انواع لیوان های تبلیغاتی بر اساس جنس به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. لیوان سرامیکی تبلیغاتی با قابلیت چاپ سابلیمیشن
  2. لیوان پلاستیکی تبلیغاتی با قابلیت چاپ سیلک
  3. لیوان فلزی تبلیغاتی با قابلیت چاپ سیلک و حک لیزر

 

8. فلش مموری تبلیغاتی

آخرین آپشن هدایای تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی می باشد. فلش مموری های تبلیغاتی باید چند ویژگی خاص داشته باشند. برای مثال شما باید فلش مموری های با کیفیت با طرح های خاص و جدید به مشتریان خود ارائه دهید. طرح های رایجی که امروزه در بازار عرضه می شوند، برای گروه های سنی مختلف مناسب هستند.

کافی است انتخاب شما آگاهانه باشد و طرح های مناسب هر گروه سنی را سفارش دهید. می توانید فلش مموری هایی برای تمامی گروه های سنی آماده کنید. این ابزار برای همه قشرهای جامعه کاربردی است و گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات می باشد.

 

9. آفتابگیر تبلیغاتی ماشین

هدیه تبلیغاتی بعدی آفتابگیر ماشین است. آفتابگیر تبلیغاتی ماشین یکی از هدیه های تبلیغاتی محبوب در بین شرکت های بیمه ای است که انواع خدمات بیمه را برای ماشین ارائه می دهد. کاملا به صرفه و زود‌بازده می باشد زیرا آفتابگیر ماشین یکی از ملزوماتی است که افراد کمتر تمایل به خرید آن دارند و همواره از پذیرفتن نوع تبلیغاتی اش استقبال می کنند.

 برای ماشین داران محافظت در برابر آفتاب و رنگ پریدگی تودوزی ماشین اهمیت دارد و البته چه بهتر که شرکت بیمه ای که خودرویشان را بیمه کرده است همچین هدیه تبلیغاتی به آنها بدهد. پس این، هوشمندی مدیر شرکت بیمه را می رساند، تا اینجای راه را مشتری از خلاقیت‌تان استقبال کرده است اما طراحی لوگو و نوشته جذاب برای جذب مشتریان جدید، بر عهده شما خواهد بود.

 مخاطبان آفتابگیر تبلیغاتی ماشین پیش بینی می شود از عوام جامعه باشند اما بعید نیست روزی روی ماشین فردی خاص مثلا مدیر حسابداری شرکت دوستتان، آفتابگیر تبلیغاتی شرکت خود را ببینید پس اکیدا به شما توصیه می کنیم نهایت خلاقیت را در طراحی به کار ببرید و البته به طراحان شرکت ما نیز اعتماد داشته باشید تا بهترین ها را در هنگام طراحی به شما عرضه کنند.

 

10. جاکارتی تبلیغاتی

مناسب ترین گزینه برای افراد مختلف جامعه می تواند ارائه هدیه جاکارتی تبلیغاتی باشد. جاکارتی باید زیبا بوده و از جنس خوبی تهیه شده باشد، در این صورت تبلیغات بسیار خوبی در بخش های مختلف برای این کار انجام خواهد پذیرفت.

اولین نکته ای که در انتخاب هدایای تبلیغاتی ویژه دفاتر بیمه باید مد نظر قرار دهید، انتخاب گزینه مناسب برای هدیه دادن به افراد است. گروه های مختلف به هدایای تبلیغاتی مختلفی نیاز دارند. بهتر است بر اساس سن و ویژگی های شخصیتی افراد هدایای تبلیغاتی آن ها را آماده سازید.

جاکارتی تبلیغاتی کد 7181 | جاکارتی مغناطیسی | کیف کارت بانکی

سایر هدایای تبلیغاتی ویژه دانشگاه ها و موسسات آموزشی

اقلامی مانند خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی، موارد کاملا مناسبتی هستند. با توجه به میزان بودجه ای اختصاص می دهید و مناسبتی که در نظر دارید، می توانید سفارش دهید.

مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی از این نوع هدیه تبلیغاتی استقبال می کنند، شرکت های بیمه هم بنا به شرایط و مناسبت روز، از این هدایا استفاده می کنند.

می توان در جشنواره ها، نمایشگاه ها، همایش ها که عرصه برای رقابت داغ است و بازاریابی کاملا حضوری انجام می گردد و در بسیاری از مواقع، در همان لحظه قرارداد همکاری نیز بسته می گردد، معمولا برای هدیه تبلیغاتی، پاور‌بانک تبلیغاتی یا‌فلش مموری تبلیغاتی پیشنهاد می دهیم زیرا این لحظات کاملا ثانیه های حیاتی برای شرکت شما هستند.

تمام اقلامی که مورد بحث قرار گرفتند، برای قرار گرفتن در کیف های تبلیغاتی و کیف مدارک مناسب هستند. شاید شرکت شما تمایل داشته باشد تا چند قلم تبلیغاتی برای هدیه، ارائه کند که اصولا در سال های گذشته، برای جذب مشتری بازخورد بهتری نیز داشته است.

جا کارتی تبلیغاتی و جاکلیدی تبلیغاتی، هم می توانند داخل کیف مدارک قرار بگیرند. با اینکه هزینه بسیار کمی دارند، اما عنصری موثر هستند به خصوص برای مجموعه هایی که تمایل دارند تبلیغاتی با کیفیت بالا و هزینه نسبتا کمتر داشته باشند.

همانطور که به طور واضح متوجه شدید، اهدای یک هدیه تبلیغاتی در ابتدای سال جدید، علاوه بر اینکه فرآیندی مرسوم می باشد، احترام شما را به مخاطبانتان نشان می دهد و در همین ابتدای امر نشان دهنده انگیزه شما برای شروع سالی پر از انرژی و خلاقیت است.

 این را بدانید که تمام رقبای شما در تکاپوی انجام همچین تبلیغاتی هستند اما کیفیت هدیه تبلیغاتی و خلاقانه بودن آن است که توجه مخاطب‌تان را جلب می کند.

و اینکه در نظر داشته باشید، امثال چنین هزینه هایی کاملا سرمایه گذاری برای بیزینس تان به حساب می آید. ولی هوشمندانه هزینه کردن اهمیت دارد.

تمام رقبای تان در حال هزینه کردن هستند ( کم یا زیاد ) اما با سپردن تبلیغاتتان به یک مجموعه خلاق و با دیدگاه اقتصادی مهم تر از هر‌چیزی می باشد. همواره تاکید داریم فروشنده هایی به بازدهی بالا می رسند که هوشمندانه تبلیغات خود را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع هدایای تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.❤️ هدایای تبلیغاتی درنا گیفت❤️
? سلام؛ چطور میتونم کمک کنم؟
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری از مرور را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.