ست-مدیریتی-چیست-و-چه-کاربردهایی-دارد؟

ست مدیریتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کار در ادارات به عنوان کارمند، منشی یا حتی مدیر یک مجموعه نیازمند نظم و برنامه ریزی است که با استفاده از خرید ست مدیریتی جذاب و کاربردی علاوه بر نظمی که به میز کار خود می دهید. می توانید میز کار خود را شیک و جذاب نموده و هنگام کار دچار رخوت و خستگی زودهنگام نگردید. در این مقاله به این سوال که ست مدیریتی چیست و اطلاعاتی در خصوص انواع آن در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

ست مدیریتی، بهترین انتخاب: بهترین هدیه برای مدیران

این روزها روش های تبلیغاتی تغییرات گسترده ای یافته است و شرکت ها، ادارات یا برخی از کسب و کارها جهت شناساندن و تبلیغ کار خود از این روش ها استفاده می کنند. یکی از این موارد را می توان هدیه دادن کالای تبلیغاتی نام برد.

کالاهای تبلیغاتی موارد گوناگونی را شامل می شوند مانند: خودکار، جاسوئیچی، سر رسید و… که نام تجاری شرکت بر روی آن حک می گردد اما بهترین هدیه تبلیغاتی که می توان به مدیر یک شرکت یا هر شخص تعیین کننده ای ست مدیریتی نفیس خواهد بود. تاثیری که یک ست مدیریتی می تواند بر روی شخص بگذارد بسیار بیشتر از کارت ویزیت یا حتی یک سررسید ساده خواهد بود.

حال این سوال مطرح می گردد که ست مدیریتی چیست؟

ست مدیریتی به طور کلی پک هایی مشتمل از دو تا شش تکه از لوازم مورد نیاز اداری شامل مواردی نظیر: سررسید، خودکار یا روان نویس نفیس، جاسوئیچی، کیف پول، جاکارتی و… می باشد که در جعبه هایی شیک و نفیس بسته بندی می گردد یا در برخی موارد خود دارای یک کیف مجزا برای جاگیری اقلام می باشد و به صورت هدیه یا کالای تبلیغاتی تهیه می گردد و این قابلیت را دارد که نام شرکت، اداره یا اشخاص حقیقی بر روی آن حک گردد.

ست-مدیریتی-چیست؟
ست-مدیریتی-چیست؟

 

انواع ست مدیریتی

ست مدیریت بنا به درخواست مشتری جهت هدیه دادن به اشخاص یا شرکت ها و ادارات طراحی می گردد. همچنین در صورتی که این ست قرار است به عنوان یک هدیه خاص برای روز کارمند، تولد یا سایر مناسبت ها به یکی از بستگان یا عزیزان تقدیم گردد طراحی های شخصی سازی شده ای نیز تبیین می گردد.

موارد تعیین کننده در این ست ها علاوه بر تعداد اقلام موجود در پک میتواند کیفیت اقلام را نیز در بر داشته باشد به این صورت که علاوه بر تعیین یا انتخاب تعداد و نوع اقلامی که قرار است در بسته بندی قرار گیرد، کیفیت آن را نیز بنا به بودجه ای که برای این کار در نظر دارید تعیین خواهید کرد.

به عنوان مثال قیمت و ارزش سررسید با جلد ساده پایین تر از سررسید با جلد چرم مصنوعی یا چرم طبیعی است، که بنا به درخواست مشتری و نسبت به هزینه ای که برایش در نظر گرفته است انتخاب و بسته بندی می گردد.

همچنین نوع بسته بدی ها نیز می تواند متفاوت باشد. برخی از بسته بندی ها در یک جعبه ساده انجام می گیرد در حالی که بسته بندی های نفیسی مانند کیف و غیره نیز وجود دارد. در متن زیر انواع ست مدیریتی را برایتان شرح داده ایم.

 

ست مدیریتی نفیس

ست مدیریتی نفیس معمولا تنها به تعداد اقلام موجود در یک ست بستگی ندارد بلکه نفیس بودن کالا و اقلام موجود در یک پک دارای اهمیت بیشتری است. به عنوان مثال اگر قرار است ست مدیریتی نفیس شامل: سررسید، کیف پول و جاسوئیچی باشد تمام اینها از رنگ و جنس یکسان و مشابهی برخوردار خواهند بود و معمولا از جنس چرم طبیعی می باشد. همچنین این ست می تواند شامل یک هدیه نفیس مثل دیوان حافظ نفیس به انضمام خودکار یا روان نویس باشد که خود هدیه ای ارزشمند خواهد بود.

ست هدیه مدیریتی را هم می توان به عنوان یک هدیه کاربردی به عزیزان و هم به یک مدیر اجرایی یا رئیس یک شرکت تهیه و هدیه نمود. همچنین اینگونه هدایا غالبا در بسته بندی هایی شیک و نفیس آماده می گردد و این خود یک امتیاز مثبت برای آن می باشد.

به این دلیل که اگر بهترین کالا را در یک جعبه ساده و بدون هیچ طرح خاصی قرار دهیم در نگاه اول جلب نظر نمی کند و حتی ممکن است تا مدتها فردی که هدیه را دریافت کرده است آن را باز نکند و از هدایای داخل جعبه باخبر نشود.

اما ایجاد یک بسته بندی شکیل و جذاب می تواند بسیار جلب نظر کند و ذوق و شور فرد دریافت کننده هدیه را بر می انگیزد. اگر هدف شما از هدیه دادن تاثیرگذاری بر روی فرد است، چه برای تبلیغات و چه به عنوان یک دوست عزیز ست مدیریتی نفیس به شما عزیزان پیشنهاد می گردد.

ست-مدیریتی-نفیس
ست-مدیریتی-نفیس

نیم ست مدیریتی

نیم ست مدیریتی همانطور که از نامش پیداست تمامی اقلام را در خود جای نمی دهد و معمولا شامل دو یا سه کالا می باشد. البته تعداد کالا بستگی به سفارش مشتری و آماده سازی پک ها نیز دارد. نیم ست مدیریتی معمولا شامل کیف پول، جاکارتی، جاسوئیچی یا فندک و خودکار یا روان نویس می باشد. همچنین می تواند شامل یک خودکار و روان نویس  به انضمام یک سررسید نفیس و زیبا باشد.

اما تمامی اقلام گفته شده در یک نیم ست مدیریتی جای نخواهد گرفت زیرا در آن صورت به صورت یک ست مدیریت کامل در نظر گرفته خواهد شد. در اینگونه ست ها نیز بسته بندی مناسب و جذاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اهمیت بسته بندی یک کالا به دلیل ایجاد کنجکاوی و جذب نمودن فردی که هدیه را دریافت می کند می باشد و باعث می شود نظر فرد جلب گردیده هدیه را بگشاید و در همان نگاه اول تاثیرگذاری که شما می خواهید را بگذارد. نیم ست مدیریتی از نظر جمع و جور بودن و همچنین از نظر صرفه اقتصادی از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

 

نیم-ست-مدیریتی
نیم-ست-مدیریتی

ست الکترونیک چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ست مدیریتی الکترونیک مجموعه ای از اقلام مختلفی است که در کنار هم یک هدیه یا کالای تبلیغاتی را تشکیل می دهد. اقلام موجود در ست الکترونیک معمولا از دو تا شش و یا بیشتر تشکیل می گردد و می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • پاوربانک
 • کابل AUX
 • هاب دو یا چهار پورت
 • موس و پد موس
 • شارژر فندکی
 • کابل شارژر
 • هولدر موبایل
 • هندزفری
 • هدست

و… که بنا به نیاز شخصی که هدیه را دریافت می کند و مقدار هزینه ای که برای این کار در نظر دارید قابل تغییر است.

ست الکترونیک چیست
  ست – الکترونیک – چیست؟

ست الکترونیک می تواند هدیه ای زیبا و در عین حال کاربردی برای یک دوست یا عزیز باشد. این روزها با پیشرفت تکنولوژی و استفاده مداوم افراد از لوازم و وسایل ارتباطی خرید یک ست الکترونیک یکی از واجبات خواهد بود همچنین اینکه این ست می تواند به عنوان یک هدیه کاربردی مورد توجه و علاقه قرار گیرد. از کاربردهای دیگری که ست الکترونیکی دارد این است که علاوه بر هدیه به یک دوست می توانید به آن به عنوان یک کالای تبلیغاتی نیز نگاه کنید.

مدیریتی الکترونیک
ست مدیریتی الکترونیک

هدیه دادن یک ست الکترونیکی به یک مدیر ارشد یا مدیر یک شرکت می تواند کلاس کاری را در معرفی شرکت شما افزایش دهد و قدرت تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

گاهی تصور می گردد که خرید و هدیه دادن ست مدیریتی برای بازاریابی و شناساندن خدمات و کارهای شرکت خود به افراد و شرکت های دیگر هزینه ای گزاف در بر خواهد داشت اما با در نظر گرفتن این مسئله که امروزه تبلیغات عضوی جدایی ناپذیر از کارها است این مسئله نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

همچنین عصر امروز به عصر ارتباطات و تکنولوژی شهرت دارد و بهتر آن است که از روش های جدید مانند هدیه دادن یک ست الکترونیک به عنوان بازاریابی استفاده نمایید.

 

 

آیا تهیه ست مدیریت تنها جنبه تبلیغاتی دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر. ست مدیریتی را می توان به عنوان یک هدیه دوستانه به عزیزانی که علاقه مند به این دست کادو ها هستند تقدیم نمود و تنها به عنوان یک کالای تبلیغاتی از آن استفاده نمی گردد. این هدیه نفیس می تواند با حک نام کسی که هدیه را به او خواهید داد یکی از خاص ترین هدایای ارزشمندی باشد که فرد مورد نظر شما آن را دریافت خواهد کرد.

همچنین کاربردی بودن اقلام آن یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این هدیه جذاب و دوست داشتنی است. علاوه بر این موارد می توان به جنبه تبلیغاتی بودن این هدیه نیز اشاره نمود.

برخی از شرکت ها یا ادارات خصوصی جهت شناساندن خود به افراد بالادستی یا شناساندن کالا و خدمات خود به آنها از  ست مدیریتی نفیس، انواع ست مدیریت، نیم ست مدیریتی و… به عنوان یک کالای تبلیغاتی استفاده می کنند به این صورت که با حک و ثبت نام شرکت خود بر روی اقلامی که در بسته قرار می گیرد یک پک تبلیغاتی ایجاد می نمایند. تهیه ست مدیریتی و هدیه آن به افراد و شرکت های مورد نظر بسیار مناسب تر و تاثیرگذارتر از تقدیم کارت ویزیت خواهد بود.

اگر در مورد تاثیرات هدایای تبلیغاتی اطلاعات کافی ندارید، به شما پیشنهاد میکنم مقاله: تاثیر ? هدایای تبلیغاتی در کسب و کار را بخوانید.

 

کاربردهای ست مدیریت

همانطور که در متن فوق به آن اشاره گردید ست مدیریت نه تنها در زمینه بازاریابی می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی محسوب گردد می تواند هدیه ای جذاب برای یک دوست یا یکی از عزیزانتان باشد که به این نوع هدایا علاقه مند است یا یک مدیر ارشد که می خواهید هدیه ای منحصر به فرد به او تقدیم نمایید.

همچنین به دلیل سفارشی بودن آن علاوه بر انتخاب و قرار گیری اقلام مورد نظر خودتان می توانید نام شرکت یا برند تجاری خود را به منظور تبلیغات یا حتی نام کسی که قرار است ست مدیریتی را به او هدیه کنید را بر روی آن حک کنید و هدیه خود را خاص تر و خاطره انگیزتر نمایید. درنتیجه برخی از مهم ترین کاربردهای ست مدیریتی را می توان به موارد زیر تقسیم بندی نمود:

 • هدیه تبلیغاتی
 • هدیه به یک دوست یا عزیز
 • هدیه به استاد یا معلم
 • تقدیم به منظور بازاریابی به افراد مختلف
 • هدیه به مدیران ارشد

 

انواع ست اداری رومیزی چیست؟

یکی دیگر از لوازم مخصوص اداری که حتی می تواند به اندازه میز و صندلی اداری دارای اهمیت باشد ست اداری رو میزی است. ست اداری دارای انواع گوناگونی هستند و شامل: تقویم رومیزی، جا خودکاری، منگنه، پانچ، منگنه بازکن، جا چسبی، محل قرارگیری کاغذ، جای پاکت نامه و سربرگ، ظرف مخصوص سوزن و گیره کاغذ می باشد.

البته این یکی از کاملترین موارد ست اداری مدیریتی است. ست اداری می تواند موارد دیگری را نیز شامل شود و یا برخی از موارد گفته شده را شامل نشود و از اقلام کمتری برخوردار باشد. ست اداری رومیزی علاوه بر ضروری بودن در دفتر کار که برای تمامی کارمندان از مدیریت و ریاست تا کارمند اداری و منشی یک مجموعه به زیبایی و مرتب و منظم شدن میز کمک خواهد نمود.

مرتب بودن فضای کار هم بر روی تمرکز کارمندان و هم بر روی مراجعه کنندگان تاثیر مثبتی می گذارد. علاوه بر موارد گفته شده ست اداری مدیریت می تواند شامل انواع سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت، کاغذ یادداشت و… باشد که به صورت اختصاصی و با نام تجاری شرکت شما چاپ و تهیه گردد و مورد استفاده شما قرار گیرد. استفاده از کاغذهایی که نام و نشان تجاری شما بر روی آن حک شده است می تواند کلاس کاری شما را بالا برده و نام شما را در ذهن مخاطبین ثبت نماید و به نوعی تبلیغی موثر برای شما باشد.

ست-اداری-رومیزی-12-تکه-کد-12
ست اداری رومیزی 12 تکه
ست-اداری-رومیزی-6-تکه-کد-6
ست اداری رومیزی 6 تکه

مزایای استفاده از ملزومات ست اداری:

 • نظم بخشی به میز کار
 • افزایش تمرکز در هنگام کار
 • تاثیرگذاری بیشتر بر روی ارباب رجوع از نظر نظم و دقت در کار
 • افزایش کلاس کاری و شیک نمودن میز کار
 • جذابیت در فضای میز کار

آیا می توان سبک کلاسیک و مدرن را به صورت تلفیقی در ست مدیریتی استفاده نمود؟

ست مدیریتی می تواند هم به صورت کلاسیک و هم به صورت الکترونیکی و هم تلفیقی از هر دوی اینها باشد. ست مدیریتی کلاسیک عموما برای افرادی که سن و سال بیشتری دارند مناسب تر است و ست الکترونیک برای جوان تر ها کاربرد ویژه ای خواهد داشت. اما زمانی که نمی دانید سن و سال کسی که قرار است به او این ست ها را هدیه کنید و برنامه بازاریابی یا معرفی کالا و خدمات شرکت خود را پیش بگیرید بهتر است از ست مدیریت تلفیقی استفاده نمایید.

هدایای نفیس مدیریتی تلفیقی نیز می تواند شامل دو یا چند تکه از اقلام مختلف که در هر دو گروه از موارد گفته شده جای دارد انتخاب گردد و در یک بسته بندی شیک و جذاب به فرد هدیه گیرنده تقدیم گردد.

کاربردهای-ست-مدیریت
کاربردهای-ست-مدیریت

مواردی که می تواند در این بسته بندی قرار گیرد می تواند به این صورت باشد که: خودکار و روان نویس نفیس به همراه یک پاوربانک باشد که طرح و رنگی مشابه هم دارند. یا اگر ابعاد و هزینه ای کمتر در نظر دارید می توانید از تلفیق یک خودکار نفیس به همراه یک فلش مموری در کنار هم یک هدیه ی تبلیغاتی جذاب و شیک و البته کاربردی داشته باشید که متناسب با هر سبک و سلیقه ای و هر سن و سالی خواهد بود.

و در هر صورت تاثیرات و بازخورد مثبتی را دریافت خواهید نمود. البته لازم به ذکر است که تمامی این ست ها را می توانید بسیار سفارشی تهیه نمایید به این صورت که اگر می خواهید این ست را به یک دوست تقدیم کنید می توانید از نام یا حرف اول نام او استفاده کرده و بر روی کالاهای موجود در ست حک نمایید.

همچنین اگر کسی که این هدیه را از شما دریافت می کند همسر شماست می توانید از اول حروف نام یا نام هر دو نفر بر روی کالاها و اقلام موجود در ست مدیریتی درج نمایید. همچنین در صورتی که هدف بازاریابی و تبلیغات است نام یا لوگوی شرکت را بر روی کالای مورد نظر درج نموده و حتما یک کارت ویزیت جذاب که مشخصات شرکت مانند: آدرس، شماره تلفن همراه یا شماره تلفن ثابت شرکت و برخی از کالا و خدمات خود را بر روی آن ثبت گردیده می تواند بسیار مفید باشد. با این روش می توانید نام شرکت خود را به راحتی در ذهن مخاطبین خود حفظ نمایید.

 

اهمیت هدیه دادن ست مدیریتی در تبلیغات و بازاریابی

شاید این سوال خیلی از افراد باشد که چرا باید برای تبلیغات تا این اندازه هزینه کنیم؟ پاسخ بسیار ساده است تبلیغات یعنی شناساندن کالا یا خدماتی که شرکت شما ارائه می کند به مخاطبین خاص و عمومی خود. برای این کار چند راه وجود دارد و یکی از این موارد پخش تراکت یا تقدیم کارت ویزیت به افراد است یا حتی می توان در آگهی های روزنامه یا تبلیغات تلویزیون و رادیو اقدام نمود.

اما این موارد و روش ها برای مخاطبین عمومی کاربرد دارد. برای آنکه بتوانید با شرکت های بزرگ همکاری داشته باشید و به اصطلاح در بین این همه شرکت خودی نشان دهید نیاز است که در ابتدا مخاطبین خاص خود را بشناسید و سپس اقدام نمایید.

اهمیت-هدیه-دادن-ست-مدیریتی
اهمیت-هدیه-دادن-ست-مدیریتی

یکی از روش هایی که امروزه بسیار پرکاربرد است و تاثیرات مثبتی بر روی مخاطبین خاص می گذارد اهدای کالاهای تبلیغاتی است.

اما نیاز نیست که حتما از کالاهای تولیدی خودتان هدیه دهید. کافی است کالایی که هدیه میدهید نام و نشانی از شما را در ذهن مخاطب تداعی کند و آن موقع است که کار تمام است و بازاریابی با موفقیت انجام گرفته است و مخاطب با شما تماس حاصل می نماید.

یکی از هدایایی که می توانید از آن استفاده کنید ست مدیریتی است. همانطور که در متن فوق ذکر شده ست مدیریتی انواع مختلفی دارد از قبیل: ست مدیریتی الکترونیک، ست مدیریتی کلاسیک، نیم ست مدیریتی. همچنین تنوع در تعداد اقلام ست نیز وجود دارد که از دو تا چندین کالا را میتواند شامل شود. بسته بندی در این سبک هدایای تبلیغاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و حک کردن نام و لوگوی شرکت بر روی اقلام مورد نظر میتواند نام شما را در ذهن مخاطب ثبت نماید و شما را به هدف خود نزدیک سازد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع هدایای تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.❤️ هدایای تبلیغاتی درنا گیفت❤️
? سلام؛ چطور میتونم کمک کنم؟
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه بهتری از مرور را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت، با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.